zlot motoryzacyjny

Zlot motoryzacyjny


Autor wpisu Olga Milczarek

26 sierpnia odbył się kolejny już zlot Motoryzacyjny. Impreza, która przyciągnęła do Bolesławca kilka tysięcy miłośników czterech kółek. Można było podziwiać samochody uczestników zlotu oraz pokazy driftu i rajdów. Był to także doskonały moment, żeby porozmawiać z przedstawicielami branży motoryzacyjnej i poznać najnowsze modele samochodów. Zlot motoryzacyjny to nie tylko samochody, ale także muzyka, atrakcje dla dzieci i wiele innych. Dla miłośników motoryzacji to wydarzenie, którego nie można przegapić.

Spotkanie fanów motoryzacji

W niedzielę odbył się kolejny już zlot motoryzacyjny w Bolesławcu. Tym razem spotkali się fani motoryzacji z Bolesławca, okolic i zaproszeni znajomi. Wszyscy przyjechali na swoich ukochanych maszynach i cieszyli się wspólnym czasem.

Zlot motoryzacyjny to świetna okazja do spotkania się ze znajomymi i porozmawiania o wspólnej pasji. Można także podziwiać piękne maszyny i po prostu cieszyć się dobrą atmosferą.

Tor wyścigowy

Przygotowano tam profesjonalny tor wyścigowy, wyposażony w sprzęt do pomiaru czasu przejazdów. Tor składał się z dwóch prostych i ciasnych zakrętów. Wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem, a sam tor okazał się wyzwaniem dla uczestników.

Zwycięzcy

Całodniowa rywalizacja zakończyła się sukcesem dla załogi Audi. Jako że wygrała ona ex aequo z jedną z załóg Subaru, to cieszyła się ona nie tylko ze zwycięstwa, ale również z dobrej zabawy, adrenaliny oraz zasłużonego grilla na koniec dnia. Dla wszystkich uczestników był to naprawdę udany dzień, a dla załogi Audi i Subaru był to szczególnie dobry dzień, ponieważ udało im się wygrać całodniową rywalizację.


05-09-22

Komentuj

Wyślij